Klacht: Herinnering

oldeholtpade01 op 23 februari 2013 over Editie Enigma in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Editie Enigma has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Open
Datum 23 februari 2013

Een consument ontvangt een herinnering van Editie Enigma, een uitgever van een puzzelmagazine, terwijl hij geen interesse heeft in puzzels en nooit eerder een boek van hen heeft ontvangen. De consument is verbaasd over deze communicatie.

Mijn Klacht:

Krijg een herinnering van een uitgever van een puzzelmagazine editie enigma. Geen puzzel liefhebber en nog nooit van gehoord en nooit een boek van hen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Herinnering verscheuren en nooit meer contact zoeken met ons.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Editie Enigma

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Editie Enigma over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Editie Enigma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM