Klacht: Aflevertijdvak PostNL is grapje

Mike44 op 22 februari 2013 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 22 februari 2013

Een klant van PostNL is ontevreden over de levering van een zending, die 35 minuten eerder dan het aangegeven tijdvak werd aangeboden en niet bij de buren werd afgeleverd, terwijl deze thuis waren. De klant beschouwt dit als onbetrouwbaar en heeft hierdoor omzetverlies van 80 euro geleden, wat leidt tot de beslissing om in de toekomst niet meer bij PostNL te bestellen.

Mijn Klacht:

Zending is EN 35 minuten eerder dan het Track and Trace aflevertijdvak van 2 uur aangeboden EN niet bij de (wel thuis zijnde) buren. Wat een onbetrouwbaar bedrijf is dat PostNL, zeg.
Was er speciaal voor naar huis gekomen. Kost me Euro 80,- aan omzet. Zal niet nog eens wat bestellen als PostNL de bezorger is. Bah.

Gewenste Oplossing:

Faillissement PostNL ;-)

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PostNL

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PostNL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM