Klacht: Te druk en het arregement met Tapas waardeloos

MarcenDiana op 18 februari 2013 over zwaluwhoeve in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 18 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nou wat uiteindelijk een dagje relax zou moeten zijn is dramatisch. We rijden vanauit maastricht naar de lokatie daar aangekomen waren er 5 kassa we heben er zeker een kwartier gestaan. 2e de sauna’s waren overvol waardoor je maar gaat relaxen in een van de luxe restaurantjes.. in de relaxruimtes worden we aangesproken dat E-reader niet zijn toegestaan. uiteindelijk ginggen we de tappas proberen nou de kosten voor dit mini bordje niet meer dan 1 euro. eigenlijk waardeloos.
nazes uur werd het rustiger en zijn we lekker gaan geniten in een van de sauna’s maar na 7 uur aanwezig te zijn heb je er wel genoeg van en zijn we vertrokken naar huis. weer dik 2 uur in de auto voor niets.

Gewenste Oplossing:

Geld terug en benzine kosten vergoeding.
(jammer van zo'n dagje weggegooid)

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over zwaluwhoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over zwaluwhoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM