Klacht: Beslaglegging

star1944 op 11 december 2012 over Deurwaarder Van den Bergh en Partners. in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 11 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat ik eerst een brief kreeg met de mededeling dat mijn auto verkocht zou worden kreeg ik nu weer een brief met de mededeling dat ik niet 220 euro moest betalen maar dat de derywaarder nu ineens 335,24 wil. Dit in opdracht van dDirect Pay vooral dat.En dat bedrijf incasseert voor Beyond Beauty van Eveline.Een bedrijf wat zegt sullen te sturen tegen verzendkosten en dat dan niet doet. De deruwaarder beroept zich op een uitspraak.Ik heb intussen vernomen van iemand van de soc. dienst dat ze niet eens laten weten wanneer er een zitting is,zodat je je nooit kunt verweren.
De behandeling op dit kantoor Van den Bergh is onbeschoft, grof en zelfs een advocaat krijgt er geen voet aan de grond.Maar iemand met kwade bedoelingen komt heel best met dit kantoor uit.Dat heb ik wel door.En ze verdienen er allemaal aan, dát is het belangrijkste

Gewenste Oplossing:

stoppen met dat brieven sturen en dreigen.Het lijkt welof ze er plezier in hebben

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM