Klacht: ongevraagde sms kosten

hugovoerman op 16 september 2012 over Telefuture in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Telefuture has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Telefuture
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 16 september 2012

Een klant heeft een klacht ingediend over ongevraagde sms-kosten die zijn zoontje heeft gemaakt. Het kind zou zich zonder zijn medeweten hebben aangemeld voor een sms-dienst en heeft de bijbehorende berichten nooit ontvangen. De kosten zijn genoteerd op de rekening als 3331-Telefuture-300.

Mijn Klacht:

Mijn zoontje had op zijn mobiel een verkeerde reactie verzonden naar een sms-je. Bleek dus dat hij zich had aangemeld voor een sms dienst waarvan hij zich op generlei wijze bewust was.
Ook de SMS-jes waarvoor kosten in rekening gebracht zijn heeft hij nimmer ontvangen. Het staat op de rekening als:
3331-Telefuture-300

Gewenste Oplossing:

Geld terug voor de SMS'jes die we niet willen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM