Klacht: Concertkaarten Pearl jam 26 juni 2012

FransRoffel op 19 augustus 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 10 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 19 augustus 2012

Een klant heeft in december 2011 twee concertkaarten voor Pearl Jam besteld en betaald, maar ontving een week voor het concert een bericht dat de kaarten niet geleverd konden worden. Na meerdere pogingen om het geld terug te krijgen, inclusief een melding van een technische storing bij het bedrijf, heeft de klant tot op heden geen terugbetaling ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb in december 2011 2 kaarten besteld en betaald via i deal, kosten 205 euro.
Een week voor het concert ontvang ik een mail dat de kaarten niet geleverd kunnen worden en dat er een alternatief wordt aangeboden. Hier ben ik niet op in gegaan waarna mij gemaild is dat het volledige bedrag terug zou worden gestort op mijn rekening. Dit is niet gebeurt waarna ik gemaild heb een termijn te stellen waarna aangifte zal,worden gedaan. Hierna ontvang ik een mail dat men een technische storing heeft gehad waardoor al mijn eerdere mailverkeer niet meer beschikbaar is waar excuus werd aangeboden. Nogmaals mail gestuurd het geld terug te storten met alle gegevens die ticketloket, volgens hen niet meer hadden. Tot op de dag van vandaag, 19 augustus, geen geld terug. Nu hoor ik helemaal niets meer.

Gewenste Oplossing:

Ik ben enkel en alleen tevreden als het volledige bedrag dat ik via i deal heb betaald, terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 10 september 2012 om 18:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM