Klacht: Niet goed? GEEN geld terug!!

Maarten van Vliet op 13 augustus 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 8 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 13 augustus 2012

Een klant heeft kaarten besteld via Ticketloket.com, maar ontving een week voor het evenement een e-mail dat er geen kaarten meer beschikbaar waren. Tot op heden heeft de klant het betaalde bedrag nog niet terugontvangen. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Kaarten besteld via ticket loket. Een week van tevoren de beruchte e-mail: Er waren geen kaarten meer. Maar ik heb tot op heden nog steeds mijn geld niet terug gehad!

Gewenste Oplossing:

Natuurlijk verwacht ik al mijn geld terug te krijgen, inclusies de reserveringskosten,en de kosten gemaakt om de kaarten aangetekend thuis te laten bezorgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 08 september 2012 om 17:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM