Klacht: Geen kaarten en nog steeds geen geld terug.

de Man op 30 juli 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 8 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 30 juli 2012

In juli 2011 werden er twee kaarten besteld voor een concert van Guus Meeuwis, gepland op 15 juni 2012. Na te horen te hebben gekregen dat de kaarten niet geleverd konden worden, koos de klager voor een terugbetaling, maar ontving na herhaalde verzoeken en beloften van het bedrijf geen geld terug of antwoord op zijn mails. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Juli 2011 twee kaarten voor concert Guus Meewis besteld voor 15 Juni 2012. Begin juni kregen we de mededeling dat kaarten niet geleverd konden worden e/o we evt. een ander concert wenste of geld terug. Voor dit laatste hebben we dan ook gekozen.Na vele mails en steeds de zelfde reactie hun kant van, tussen de drie a vijf werk dagen hebt u antwoord op uw mail ,en binnen dertig dagen uw geld terug., nog steeds geen antwoord en geld terug gehad. Vind het een zeer kwalijke en mislijdende zaak.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk het geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 08 september 2012 om 17:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels is per mail contact opgenomen met de klant en is de klacht opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM