Klacht: Kaartjes

jolandataal op 20 mei 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels heeft onze klant bericht ontvangen en is de klacht opgelost

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 20 mei 2012

Een klant van Ticketloket.com is tevreden dat hij zijn zeven kaartjes voor het concert van de Toppers heeft ontvangen, ondanks de late levering vier dagen voor het evenement. Hij heeft echter veel negatieve ervaringen van andere klanten gehoord en besluit in de toekomst niet meer bij dit bedrijf te bestellen, terwijl hij de situatie van andere fans die hun kaartjes niet ontvingen als schandalig beschouwt.

Mijn Klacht:

Wanneer ik alle klachten lees mag ik me gelukkig noemen dat ik de zeven kaartjes voor de eerste ring ,die ik in december had besteld uiteindelijk wel gekregen heb, weliswaar 4 dagen voor aanvang van het concert van de Toppers. Ook ik heb regelmatig gemaild met dit bedrijf nadat ik talloze klachten hoorde. Volgend jaar zeker weer de Toppers maar bestel niet meer bij dit bedrijf!! Spijtig voor al die andere fans die te horen kregen dat hun kaartjes niet meer geleverd konden worden.Schandalig dat zo’n bedrijf zijn praktijken kan en mag blijven voortzetten!!

Gewenste Oplossing:

Kaartjes uiteindelijk wel gekregen, weliswaar € 22,- per kaartje meer betaald (x 7, tel uit je winst)

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketloket.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ticketloket.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ticketloket.com

Heeft op 02 juli 2012 om 23:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels heeft onze klant bericht ontvangen en is de klacht opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM