Klacht: Bezorgklacht

riga op 16 april 2012 over Mediahuis NRC B.V. in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mediahuis NRC B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 april 2012

Een abonnee van het NRC Handelsblad ontvangt sinds 29 maart geen krant meer en heeft herhaaldelijk geprobeerd om een nabezorging te regelen via e-mail en telefoon, maar zonder succes. De abonnee heeft inmiddels het abonnement opgezegd, maar heeft ook daar nog geen reactie op ontvangen, terwijl het al bijna drie weken is dat er geen krant is geleverd.

Mijn Klacht:

Sinds 29 maart ontvang ik het NRC Handelsblad niet meer, om er toch voor te zorgen om een nabezorging te krijgen, heb ik meerdere pogingen gedaan via email en telefoon.
Deze service voldoet niet. Er is niet doorheen te komen of je bent nergens geregistreerd…
Ik heb inmiddels mijn abonnement beeindigd via email maar ook daar heb ik nog geen reactie van ontvangen (5dagen geleden).
Bijna 3 weken al geen krant ontvangen!

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk levering van krant tot opzeggingsdatum en een creditbedrag van de dagen dat ik de krant niet heb ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM