Klacht: missen van de Zaterdagkrant……

Rapporteur op 16 april 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 19 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw , Bedankt voor uw bericht. Wij stellen het op prijs dat u de moeite hebt genomen om ons te melden dat uw krant niet goed bezorgd werd. Namens de Volkskrant willen wij u hiervoor onze welgemeende excuses...

Status Opgelost
Datum 16 april 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na herhaald telefonisch contact met Uw bezorgdienst, nog steeds geen krant ontvangen, Uw voorstel als compensatie een extra krant te bezorgen aan het eind van mijn abonnement slaat natuurlijk nergens op, graag alsnog mijn krant van Zaterdag 14 april.

Gewenste Oplossing:

graag bonnen voor gratis krant; en in het vervolg nalevering als e,e,a zich weer voordoet.!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Algemeen Dagblad in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Algemeen Dagblad een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Algemeen Dagblad

Heeft op 19 april 2012 om 14:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw ,

Bedankt voor uw bericht. Wij stellen het op prijs dat u de moeite hebt genomen om ons te melden dat uw krant niet goed bezorgd werd. Namens de Volkskrant willen wij u hiervoor onze welgemeende excuses aanbieden. Uw meldingen dragen er in belangrijke mate toe bij dat onze bezorgorganisatie bijtijds actie kan ondernemen.

Naar aanleiding van uw bezorgklacht sturen wij u per post bonnen waarmee u bij alle verkooppunten gratis uw krant op kunt halen, mocht de krant een keer niet zijn bezorgd. De bonnen zult u een dezer dagen in uw brievenbus aantreffen. Wij realiseren ons dat dit alternatief geen oplossing is en doen ons uiterste best om herhaling in de toekomst te voorkomen.

Wij willen u graag hartelijk danken voor uw geduld en verzekeren u dat wij blijven werken aan de verbetering van de bezorgkwaliteit.

Wij willen u bij deze ook attenderen op de digitale versie van de Volkskrant. Dit is een volledige weergave van de papieren krant en als abonnee kunt u deze gratis raadplegen. U vindt deze op www.volkskrant.nl/vk-online.

Mocht u willen reageren, kunt u contact opnemen met de afdeling Bezorgservice, bereikbaar op maandag t/m vrijdag tussen 7.00 – 12.00 uur en op zaterdag tussen 8.00 – 12.00 uur, via telefoonnummer 088 – 0561 555 of geef uw bezorgklacht door via www.volkskrant.nl/service.

Met vriendelijke groet,

Webcare AD

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Algemeen Dagblad beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM