Mijn Klacht:
ik ben al jaren abonnee en kan mijn persoonlijke wincode niet checken omdat de pagina niet bestaat .
Zo kan ik ook wel een miljoen euro weggeven
Gewenste Oplossing:
dat ik weet of ik met mijn unieke abonnee code wat gewonnen heb.
magic mike op 15 april 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines
Contact opgenomen en de klacht is opgelost. Mocht u nog vragen hebben hierover verzoeken wij u contact op te nemen met de Abonnee Service op het telefoonnummer 035-6463232.
Een abonnee van Veronica Magazine meldt problemen met het controleren van zijn persoonlijke wincode, omdat de betreffende pagina niet bereikbaar is. De abonnee uit zijn frustratie over het gebrek aan toegang en stelt dat dit de waarde van de actie ondermijnt. Deze klacht is inmiddels opgelost.
ik ben al jaren abonnee en kan mijn persoonlijke wincode niet checken omdat de pagina niet bestaat .
Zo kan ik ook wel een miljoen euro weggeven
dat ik weet of ik met mijn unieke abonnee code wat gewonnen heb.
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Veronica Magazine in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Veronica Magazine een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 17 april 2012 om 14:23 geantwoord
Contact opgenomen en de klacht is opgelost.
Mocht u nog vragen hebben hierover verzoeken wij u contact op te nemen met de Abonnee Service op het telefoonnummer 035-6463232.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM