Klacht: Toegangskaarten dik te veel betaald

judithklar1959 op 19 maart 2012 over Protickets.nl in de categorie Entertainment

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Entertainment
Status Open
Datum 19 maart 2012

Een klant heeft toegangskaarten besteld via Protickets.nl voor een evenement, maar ontving kaarten voor een minderwaardige plaats dan verwacht, met een aanzienlijk prijsverschil. De klant heeft geprobeerd telefonisch contact op te nemen, maar kreeg geen gehoor. Er is een waarschuwing geuit aan anderen om niet bij dit bedrijf te bestellen en er wordt overwogen om aangifte te doen.

Mijn Klacht:

Wij hebben helaas toegangskaarten besteld via dit bedrijf voor Liesbeth List in Carre op nette plaatsen. De prijs €118,00 (€59,00 per stuk). Wat ons afgelopen vrijdag werd toegezonden zijn kaarten loge 13, dat is helemaal bovenin achter het podium. Prijs, per stuk: €34,00. Telefonsich contact? Natuurlijk niet meer te bellen!!! Ik waarschuw iedereen NOOIT bij protickets te bestellen. Het lijken de bedriegertjes uit Zuiddijk 201 te Zaandam. Wij gaan aangifte doen, ruchtbaarheid maken om iedereen te waarschuwen.

Gewenste Oplossing:

terugbetaling van te veel betaald bedrag inclusief rente, beeindigen activiteiten van Protickets en aanpakken van CDPA Trading Postbus 124 1180 AC Amstelveen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM