Klacht: En weer problemen met bezorging

Banditos2012 op 19 maart 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw, Via uw e-mail heeft u ons laten weten dat de bezorging van uw krant niet goed verloopt en dat u daarom uw abonnement wilt beëindigen. Namens AD willen wij onze welgemeende excuses aanbieden voor de slechte bezorging....

Status Opgelost
Datum 19 maart 2012

Herhaaldelijk heeft de klager problemen ervaren met de bezorging van de krant van het Algemeen Dagblad, waarbij de krant vaak niet voor 7 uur wordt geleverd. Ondanks meerdere e-mails en eerdere klachten heeft de klager geen contact gehad met het AD en voelt zich niet serieus genomen, wat heeft geleid tot overwegingen om rechtsbijstand in te schakelen.

Mijn Klacht:

Na heel veel mail te hebben gestuurd en ook al eerdere klachten gemeld te hebben bij het AD is er vandaag weer geen krant in de bus voor 7 uur!( het gaat maar door…)

Ik zit nog steeds te wachten op contact met het AD, en er is totaal niet aan een oplossing gewerkt!~

Vandaag nu maar de rechtsbijstand laten weten om er een zaak van te maken.

Beloftes van het AD neem ik met een korrel zout!(PAK!)

Gewenste Oplossing:

Zoals beloofd een schriftelijke reactie per mail en contact voor een oplossing

Opzegging van mijn abonnement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Algemeen Dagblad in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Algemeen Dagblad een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Algemeen Dagblad

Heeft op 20 maart 2012 om 11:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw,

Via uw e-mail heeft u ons laten weten dat de bezorging van uw krant niet goed verloopt en dat u daarom uw abonnement wilt beëindigen. Namens AD willen wij onze welgemeende excuses aanbieden voor de slechte bezorging.

Wij gaan ons inspannen om de kwaliteit van de bezorging weer op het gewenste niveau te krijgen. De bezorgorganisatie zal de komende weken de hoogste prioriteit geven aan uw klachten. Wij hopen hiermee bezorgproblemen als deze in de toekomst te voorkomen.
Binnenkort zullen wij hierover contact met u opnemen.

Naar aanleiding van uw bezorgklacht sturen wij u per post bonnen waarmee u bij alle verkooppunten gratis uw krant op kunt halen, mocht de krant een keer niet zijn bezorgd. De bonnen zult u een dezer dagen in uw brievenbus aantreffen. Wij realiseren ons dat dit alternatief geen oplossing is en doen ons uiterste best om herhaling in de toekomst te voorkomen.

Wij willen u graag hartelijk danken voor uw geduld en verzekeren u dat wij blijven werken aan de verbetering van de bezorgkwaliteit.

Mocht u willen reageren, kunt u contact opnemen met de afdeling Bezorgservice via telefoonnummer 088 – 0505 555, bereikbaar op maandag t/m vrijdag tussen 7.00 – 12.00 uur en 17.00 – 19.45 uur en op zaterdag tussen 8.00 – 13.00 uur, of geef uw bezorgklacht door via www.ad.nl/lezersservice. Dit e-mailadres is no-reply, derhalve kunt u op deze e-mail niet reageren.

Met vriendelijke groet,

Webcare AD

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Algemeen Dagblad beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - Totaal geen oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM