Klacht: geachte meneer Nyks

duitse op 30 januari 2012 over Pretium in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 mei 2013
Bedrijf Pretium
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 30 januari 2012

Mevrouw D.B. Koenen-Koster heeft aangegeven geen gebruik te willen maken van de diensten van Pretium, omdat zij geen welkomstpakket heeft ontvangen en daardoor niet binnen de gestelde termijn kon reageren. Tijdens een telefoongesprek heeft zij herhaaldelijk aangegeven bij KPN te willen blijven, maar hier werd volgens haar geen gehoor aan gegeven. Daarnaast uit zij haar bezorgdheid over de behandeling van oudere klanten door het bedrijf.

Mijn Klacht:

hierbij wil ik kenbaar geven dat mevrouw D.b Koenen- Koster totaal geen gebruik wil maken van Pretium weekend vrij voor vast telefoonaansluiting. ze heeft geen welkom pakket ontvangen van jullie daarom kon ze ook niet binnen 7 dagen reageren. vrouw koenen koster heeft tijdens een telefoongesprek met een van u werknemers herhaaldelijk aangegeven dat ze bij kpn wilde blijven en hier werd geen aandacht aan geschonken dus hierbij wil ze niet weg bij kpn. en dat ik het niet normaal vindt hoe u met oudere mensen omgaan die geen verstand van zulke zaken hebben en ze ook nog uitbuiten.En hierbij wil ik ook graag het bandje waarop mevrouw koenen- koster met een van u werknemers en hoe komt u eigenlijk aan de rekening nummer van mevr koenen koster en dat ze per 13-02-2012 geen gebruik wil maken van u diensten

met vriendelijke groet

bianca schwarz
( kleindochter van mevr koenen. koster )

Gewenste Oplossing:

contract ontbonden wordt en dat pretium telekom hun excuses aan mevrouw koenen koster

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pretium in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pretium een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM