Klacht: Bedorven kipfilet en onjuiste terugbetaling

klager0c4c80a7 ✓ Verified op 09 september 2026 over Serendipity Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 9 september 2026

Een klant van Serendipity Reizen heeft een klacht ingediend over bedorven kipfilet die is gekocht bij een supermarkt. Na het retourneren van 2,5 kilo bedorven kip ontving de klant slechts 1 kilo terugbetaald en er is onduidelijkheid over de resterende €8. De klant vraagt om een waarschuwing voor andere klanten vanwege deze ervaring.

Mijn Klacht:

Ik heb eergister 2,5 kilo kipfilet gekocht bij Seren supermarkt in Arnhem op de Drieslag. De kip was echter bedorven en ik heb dit teruggebracht. Ik ontving slechts 1 kilo terugbetaald, terwijl ik 2,5 kilo had ingeleverd. Gisteren kocht ik opnieuw 1,5 kilo kip, maar ook deze was bedorven. Bij mijn navraag over de terugbetaling ontkennen ze dat ik 2,5 kilo heb ingeleverd en beweren ze dat alles is terugbetaald. Hierdoor mis ik nog €8. Dit is onacceptabel en ik wil dat andere klanten worden gewaarschuwd.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om het ontbrekende bedrag van €8 terug te ontvangen en hoop dat er maatregelen worden genomen zodat andere klanten niet met bedorven kip worden geconfronteerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Serendipity Reizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Serendipity Reizen

Alle klachten die gemeld zijn door klager0c4c80a7
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM