Klacht: Klacht over onterechte factuur en gebrek aan communicatie

klager9030b433 ✓ Verified op 31 augustus 2026 over Quitivo in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Quitivo
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 31 augustus 2026

Een klant heeft een klacht ingediend over een onterechte factuur van €42 van Quitivo voor een opzegservice die niet is uitgevoerd. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, heeft de klant geen inhoudelijke reactie ontvangen en ontvangt alleen automatische betalingsherinneringen. Artsen zonder Grenzen heeft bevestigd dat de opzegging niet is verwerkt, wat de klant in verwarring brengt over de facturering door Quitivo.

Mijn Klacht:

Ik heb via Google gezocht naar de mogelijkheid om mijn donatie bij Artsen zonder Grenzen op te zeggen en ben via de website van Quitivo bij hun betaalde opzegservice terechtgekomen. Ik heb meerdere keren geprobeerd contact op te nemen met Quitivo omdat ik bezwaar heb tegen de factuur van €42. Tot op heden heb ik geen inhoudelijke reactie ontvangen. Wel ontvang ik herhaaldelijk automatische betalingsherinneringen en dreigende berichten over incassokosten. Artsen zonder Grenzen heeft mij telefonisch meegedeeld dat mijn opzegging niet is verwerkt en dat ik nog steeds als donateur geregistreerd sta. Ik begrijp daarom niet waarom Quitivo €42 van mij verlangt voor een opzegservice waarvan het resultaat niet is uitgevoerd. Ik wil bovendien niet dat Quitivo de opzegging alsnog uitvoert; ik regel dit rechtstreeks met Artsen zonder Grenzen. Ondanks dat ik Quitivo meerdere malen heb benaderd, ontvang ik alleen automatische betalingsherinneringen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de factuur van €42 wordt geannuleerd en dat Quitivo bevestigt dat mijn dossier wordt gesloten en de opzegging niet alsnog wordt uitgevoerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Quitivo

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Quitivo

Alle klachten die gemeld zijn door klager9030b433
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM