Klacht: Te veel reclames tijdens populaire series

klager27fe6221 op 04 augustus 2026 over Veronica TV in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 4 augustus 2026

Een kijker van Veronica TV uit zijn onvrede over het aantal reclames dat wordt uitgezonden tijdens populaire series. Volgens de klager zijn er vaak zeven reclameblokken per serie, terwijl de zender beweert dat dit slechts twee minuten duurt. Pogingen om contact op te nemen met Veronica TV blijven zonder reactie.

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over Veronica TV omdat er plotseling veel reclames worden uitgezonden tijdens populaire series. Het lijkt erop dat de zender heeft besloten om in korte tijd veel reclame te tonen, terwijl men zegt dat het slechts 2 minuten duurt. In werkelijkheid zijn er vaak 7 reclameblokken per serie, wat de kijkervaring ernstig verstoort. Ondanks mijn pogingen om contact op te nemen, krijg ik geen reactie van Veronica TV.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Veronica TV om de hoeveelheid reclames tijdens populaire series te verminderen en een betere kijkervaring te bieden.
Haalt alle plezier weg van de serie. Dus dan kijken we ook niet meer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Veronica TV
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veronica TV

Alle klachten die gemeld zijn door klager27fe6221
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM