Klacht: Geen ontvangen kortingsvoucher na inschrijving nieuwsbrief

[email protected] op 28 juni 2026 over Flakkee in de categorie Verhuisbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Flakkee
Categorie Verhuisbedrijven
Status Open
Datum 28 juni 2026

Een klant heeft zich meerdere keren geregistreerd voor de nieuwsbrief van Falke, maar heeft geen van de beloofde kortingsvouchers ontvangen. Pogingen om contact op te nemen met het bedrijf bleven zonder reactie, wat de klant teleurstelt, aangezien hij hoopte gebruik te kunnen maken van de korting.

Mijn Klacht:

Ik heb mij vijf keer geregistreerd voor de nieuwsbrief van Falke, maar heb tot op heden geen van de beloofde kortingsvouchers ontvangen. Ondanks mijn pogingen om contact op te nemen met Falke, is het lastig om hen te bereiken en heb ik geen reactie ontvangen. Dit is teleurstellend, vooral omdat ik had gehoopt gebruik te kunnen maken van de korting.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een kortingsvoucher van 25% als compensatie voor het gemis.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Flakkee

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Flakkee

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Flakkee nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM