Klacht: Belachelijke prijzen

Allier123 op 25 augustus 2025 over Schoorsteenveger VD Heijden in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 25 augustus 2025

Een klant van Schoorsteenveger VD Heijden uit zijn onvrede over de hoge kosten van 700 euro voor het reinigen van de schoorsteen, wat volgens hem veel hoger is dan de gebruikelijke prijs van ongeveer 200 euro. Hij wijst op het hoge uurloon van 120 euro en de kosten van het gebruikte schoonmaakmateriaal, en vermeldt dat de werkzaamheden slecht zijn uitgevoerd, met roet op de deuren.

Mijn Klacht:

Wij moeten ruim 700 euro betalen voor het reinigen van de schoorsteen. Voor een schoorsteen die elk jaar netjes gedaan is. Normale prijs is rond de 200 euro maar dit is echt bizar. Het uurloon is al 120 euro en daar komt dan ook nog eens BTW over. Er worden 9 ijzeren stangen aan elkaar gedraaid en dat is dan het schoonmaakmateriaal. Elke stangetje kost je 45 euro. De man is amper een halfuur binnen geweest. Alles zit nu vol roet inclusief de witte deuren waar meneer zijn handen op gezet heeft.

Gewenste Oplossing:

Restitutie van minimaal de helft van het geld want dit is echt belachelijk overdreven

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schoorsteenveger VD Heijden

Reactie van de melder van de klacht Allier123

8 maanden geleden - Loosers ze lichten mensen op

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schoorsteenveger VD Heijden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Allier123
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM