Klacht: al enkele weken geen reclame folders ontvangen

peter parfum op 25 februari 2024 over uwfolderverspreiding.nl in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reclame
Status Open
Datum 25 februari 2024

Een klant van uwfolderverspreiding.nl meldt dat hij al enkele weken geen reclamefolders heeft ontvangen. Deze situatie heeft geleid tot ontevredenheid over de dienstverlening van het bedrijf. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

geen reclame folders ontvangen

Gewenste Oplossing:

dat de reclamefolders bezorgd worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over uwfolderverspreiding.nl
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over uwfolderverspreiding.nl

Reactie van de melder van de klacht peter parfum

2 jaren geleden - nog niet eens een klacht in behandeling nemen.....zo krijg je nooit goede recensies

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over uwfolderverspreiding.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door peter parfum
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM