Mijn Klacht:
Ik had iets besteld in China, geen keuze van hoe en wat het verzonden zou worden. Pakket blijkt gisteren aangekomen te zijn volgens track en trace en is kennelijk aangeboden. Daar heb ik niks van meegekregen, ook geen niet-thuis briefje. Vandaag wel een briefje. Dus wat mij betreft maar één keer aangeboden dus. Niet-thuis code opgezocht en daar wordt gezegd het dat pakje gewoon al weer retour naar China is. Een paar uur nadat het pakje is aangeboden is, is volgens de klantenservice, het pakje zodanig ver die kant op dat het niet meer op te halen is. Klinkt niet echt geloofwaardig. Klantenservice zegt ook dat ik dan maar had moeten kiezen voor optie bij buren afleveren, alsof je daar vanuit het buitenland (koerier: YunExpress) enige zeggenschap over hebt. En of ik anders een maand lang maar bij de deur wil gaan zitten. Niet expliciet zo gezegd, maar dat is dan wel de consequentie.
Dus dan sturen ze het pakje maar terug. Weer drie weken onderweg en de verzender gooit het weg, die kunnen er niks mee, want het is iets wat speciaal voor mij gemaakt is.
Ik had niet gedacht dat zo’n botte en domme procedure nog zou bestaan. Hier heeft NIEMAND wat aan. Mijn geld weg, zonde van het geld van DHL en zonde van het milieu.
Hier wordt NIEMAND beter van. Ik ga voortaan vragen of ze kunnen garanderen dat de bezorging in Nederland NIET door DHL gedaan wordt.
Voor de liefhebbers: de tracktrace code van DHL in Nederland: 3SWLT0028345707 (waar ik alleen via de site van YunExpress achter kon komen, wat een slechte service).
Gewenste Oplossing:
Houd het pakketje voor me vast zodat het NIET teruggestuurd wordt naar China en dan bedenken we wel wat. En anders de kosten a 22 euro vergoeden.


