Klacht: bezorging van het AD

B.W.Venderbos op 22 november 2022 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 november 2022

B.W. Venderbos uit Meerkerk meldt dat er al drie dagen geen krant van het Algemeen Dagblad is bezorgd op hun adres. De klager wijst erop dat er sinds vorige week een nieuwe bezorger is en vraagt om een oplossing, aangezien zij voor de krant betalen.

Mijn Klacht:

Wij hebben op Bakkershof 22 in Meerkerk postcode 4231DB al 3 dagen geen krant ontvangen, nu weten wij dat er sinds vorige week een nieuwe bezorger is. Wat kunt U hier aan doen, wij willen de krant graag ontvangen, en we betalen niet voor niets.
Met vriendelijke groet,
B.W.Venderbos
Bakkershof 22
Meerkerk postcode 4231DB

Gewenste Oplossing:

Dat wij iedere dag de krant ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door B.W.Venderbos
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM