Klacht: Krijg géén brieven

geke Eerenstein op 29 juli 2022 over Belastingdienst in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Overheid
Status Open
Datum 29 juli 2022

Een gebruiker van de Belastingdienst heeft geen schriftelijke bevestiging ontvangen na de verwerking van zijn aangifte loonbelasting, ondanks dat het bedrag is ontvangen. De persoon ervaart lange wachttijden bij telefonische ondersteuning en vindt andere contactmethoden zoals e-mail, chat en sociale media niet effectief.

Mijn Klacht:

Mijn aangifte loonbelasting is verwerkt, het bedrag is ontvangen maar ik heb géén brief of informatie wat er precies is berekend.

Ik kan de telefoon bellen maar wachttijd is 45min.
Mailen en chatten of Facebook lukt allemaal niet.
Wat kan ik nog doen?

Gewenste Oplossing:

Als ikmijn brief heb ontvangen over 2021.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door geke Eerenstein
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM