Klacht: FRAUDEURS/OPKICHTERS/WITTEBOORD CIRMINALITEIT

LIKMIJNDING@WernerV op 11 juni 2022 over Van Es deurwaarders in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Es deurwaarders has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 11 juni 2022

Een persoon heeft klachten over Van Es deurwaarders, waarbij hij stelt dat er zonder voorafgaande communicatie beslag is gelegd op zijn auto voor een onbetaalde rekening uit 2017 van Omoda.nl. Hij beweert dat hij geen originele documenten of facturen heeft ontvangen en dat de communicatie over de schuld pas via de RDW is gekomen, terwijl hij al jarenlang wordt lastiggevallen door incassobureaus.

Mijn Klacht:

Geen Rekeningen sturen, geen facturen of waarschuwingen maar gelijk beslag laten leggen op mijn auto. En waarvoor voor een rekening van 2017 die niet betaald zou zijn van Omoda.nl.

Mijn valse ex is accountant en heeft veel haat en stuurt al sinds 3,5 jaar incassobureaus op mij af, gewoon om te lopen zieken.

Heb geen originele stukken gezien of facturen. Maar bericht over achterstand kom ik achter als ik bij het postkantoor mijn auto wil overschrijven. Rdw gebeld en die vertellen mij over een dubbel beslag van 2 incassobureau’s genaamd syncasso en likifin (voorheen van es deurwaarders te Rotterdam) schuld komt niet via post, mail of vooraankondiging maar via RDW. Ik raad aan om niet te betalen maar eerst alle originele nota’s facturen en het vonnis op te vragen.

Dieven zijn het.

Gewenste Oplossing:

Geen Rekeningen sturen, geen facturen of waarschuwingen maar gelijk beslag laten leggen op mijn auto. En waarvoor voor een rekening van 2017 die niet betaald zou zijn van Omoda.nl.

Mijn valse ex is accountant en heeft veel haat en stuurt al sinds 3,5 jaar incassobureaus op mij af, gewoon om te lopen zieken.

Heb geen originele stukken gezien of facturen. Maar bericht over achterstand kom ik achter als ik bij het postkantoor mijn auto wil overschrijven. Rdw gebeld en die vertellen mij over een dubbel beslag van 2 incassobureau's genaamd syncasso en likifin (voorheen van es deurwaarders te Rotterdam) schuld komt niet via post, mail of vooraankondiging maar via RDW. Ik raad aan om niet te betalen maar eerst alle originele nota's facturen en het vonnis op te vragen.

Dieven zijn het.

Ik wens originele stukken en facturen inclusief vonnis te ontvangen en tot mijn beschikking te hebben ter controle en inzage. Daarnaast wil ik dat jullie mij vertellen wie de echte opdrachtgever is die dit bedrag komt vorderen. WEDDEN DAT T GEEN OMODA IS!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Es deurwaarders over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door LIKMIJNDING@WernerV
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM