Klacht: Opgelicht door all round service

Eric789 op 15 februari 2022 over All-Round Service in de categorie Loodgieters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loodgieters
Status Open
Datum 15 februari 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over All-Round Service, waarbij een lekkage in de CV-leidingen voor 650 euro is verholpen. De klant wijst op het ontbreken van een fatsoenlijke factuur en een KvK-nummer, evenals het ontbreken van een website. De klant raadt anderen aan om niet met dit bedrijf in zee te gaan.

Mijn Klacht:

Een lekkage in de CV leidingen is gemaakt voor 650 euro. Geen fatsoenlijke factuur, KVK ontbreekt, alsook website; wel email: [email protected].
Naam Jowet: tel: 0684488977
carlos: tel: 0685359637
ga NIET in zee met deze mensen!

Gewenste Oplossing:

Nee

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over All-Round Service

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over All-Round Service nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Eric789
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM