Klacht: aanvraag maatbeker

Ineke Simons op 21 november 2021 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 21 november 2021

Een consument heeft moeite met het aanvragen van een maatbeker voor het afmeten van waspoeder van Ariel. De verwijzing naar de website leidt tot verwarring door een overvloed aan producten en informatie, waardoor de consument niet in staat is om de juiste dosering te vinden.

Mijn Klacht:

Voor het aanvragen van een maatbeker om de waspoeder af te meten verwijst het pak waspoeder naar WWW.ariel.nl , vervolgens kom ik terecht in een doolhof van producten en informatie, waar ik geen wijs uit word. Ik wil graag een goede dosering van de waspoeder maar HOE

Gewenste Oplossing:

Een maatbeker voor een goede dosering

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ineke Simons
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM