Klacht: Ondertiteling

Almere1983 op 07 november 2021 over NPO in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NPO
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 7 november 2021

Een slechthorende kijker heeft problemen ervaren met de ondertiteling tijdens het programma WNL op zondag. De ondertiteling was vaak slecht of ontbrak volledig, waardoor het voor de kijker onmogelijk was om het programma te volgen. Er wordt gevraagd om verbetering en een reactie van de NPO.

Mijn Klacht:

Als slechthorende ben ik aangewezen op de ondertiteling van tv programmas
Vanochtend me geïnstalleerd voor WNL op zondag maar tot mijn teleurstelling niets van kunnen volgen vanwege slechte en vaak ontbrekende ondertiteling.
Kan dat niet verbeterd worden….
Graag een reactie

Gewenste Oplossing:

Een ondertiteling die gelijk loopt met het gesprokene zodat het ook voor slechthorenden te volgen is.
Ik ben er volledig afhankelijk van

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NPO

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NPO nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Almere1983
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM