Klacht: Late bezorging

J.F. Aertssen op 12 oktober 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 12 oktober 2021

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft herhaaldelijk geklaagd over late bezorging van de krant, zonder reactie van de klantenservice. Ondanks een korte verbetering in de bezorgtijd op maandag, werd de krant op dinsdag weer laat bezorgd en op zaterdag zelfs pas om 10.45 uur, wat de abonnee teleurstelde.

Mijn Klacht:

Hi Manager Bezorgservice, dit is de derde keer dat ik U benader via een klachten formulier maar tot op heden geen reactie van U mogen ontvangen over de 2 eerdere klachten maar ik dacht op maandag dat er eindelijk actie van Uw krant ondernomen was omdat de krant reeds om 07.15 uur op de deurmat lag echter mijn euforie was van korte duur want op dinsdag viel de bezorgster weer terug in haar oude gewoonte en lag de krant ruim na achten op de mat en op zaterdag maakte ze het weer bond de beide kranten AD/NRC weren om 10.45 door de brievenbus geschoven, chapeau.

Nog even voor de grap de leveringsvoorwaarden gepasted in deze klacht misschien nuttig om dit aan Uw vele managers door te sturen.De bezorgtijden
Het AD wordt op maandag tot en met vrijdag voor 07.00 uur bezorgd en op zaterdag voor 08.00 uur. Voor de Waddeneilanden gelden andere bezorgtijden.

Gewenste Oplossing:

Dit is de derde klacht die we via deze service aan U versturen omdat het bellen steeds word afgebroken van Uw kant en we hadden op zijn minst na deze klachten een telefoontje van U verwacht maar daar heb ik me danig in vergist, U geeft kennelijk niets om Uw vaste klanten/abonnees.
Dit heb ik echter allemaal reeds verwoord in mijn klachten formulieren en het enigste wat we verwachten is dat U zich van Uw kant houd aan Uw leveringsvoorwaarden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J.F. Aertssen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM