Klacht: 6070 telefuture/4114 telefuture

marjon815 op 06 januari 2012 over Telefuture in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Telefuture has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Telefuture
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 6 januari 2012

Een moeder meldt dat haar dochter ongevraagd sms-berichten ontvangt van Telefuture, waarin staat dat ze op 50 punten staat. De dochter is zich niet bewust van deelname aan een spel, maar er zijn inmiddels 14 keer bedragen van 2,52 euro geïncasseerd, wat heeft geleid tot een overschrijding van haar beltegoed.

Mijn Klacht:

Ook mijn dochter kreeg ongevraagde smsjes met de tekst: u staat op 50 punten! Mijn dochter weet niet eens dat ze meedoet met een spel!? Nu is er al 14 x 2,52 geïncasseerd en vorige maand zat ze ook al flink over haar beltegoed heen, vanwege telefuture….

Gewenste Oplossing:

Als er een bedrag van 40,32 wordt teruggestort op mijn rekening.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM