Klacht: Te hoge rekening

J A van Hertum op 23 januari 2023 over 24-7 loodgieter.nl in de categorie Loodgieters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loodgieters
Status Open
Datum 23 januari 2023

Een klant van 24-7 loodgieter.nl heeft een klacht ingediend over een hoge rekening na een spoedklus voor een kraandefect. Na de reparatie, die een uur duurde, ontving de klant een rekening van 1370,93 euro, wat als veel te hoog werd ervaren, vooral gezien het weekendtarief en extra kosten. De klant was ook ontevreden over de communicatie met de loodgieters, die niet duidelijk waren over hun bedrijfsnaam en weinig spraakzaam waren.

Mijn Klacht:

Zaterdag een kraandefect. Spoed geen water. Hoofdkraan dicht gezet. Regioloodgieter gebeld zou ‘s avonds nog komen niet gekomen. Dezelfde persoon belt (geen nummer op de melder) zondagmiddag ze komen tussen 15.00u en 17.00u. Ze (2 donkere mannen rond 25 jaar)brachten kraan mee en probeerden de kraan met moeite erop te zetten.
Dit lukte. Na een uur klaar. Ze kregen de rekening door van de centrale, vroeg of ze bij een bedrijf werkten ja zeiden ze, maar welk zeiden ze niet.
Ze waren niet spraakzaam.Blij dat kraan erop zat, deze lekte niet. Nu de rekening. Ik moest mijn e-mailadres doorgeven, de rekening kwam binnen 1370,93. Ik schrok en zei dat is veel te veel.
Weekendtarief 250 starttarief 275 meerwerk 15 min 210.

Gewenste Oplossing:

Loodgieter maandag gebeld doet een kraan eropzetten voor 300 euro inclusief kraan. Vergoeding 1000 terugbetalen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 24-7 loodgieter.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 24-7 loodgieter.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J A van Hertum
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM