Klacht: 2 x 15 minuten gewacht, niemand gesproken, 3e keer een persoon die duidelijk geen jurist was en de telefoon op hing.

micha1 op 10 mei 2024 over De Rechtstelefoon‎ in de categorie Juridisch

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Juridisch
Status Open
Datum 10 mei 2024

Een betalend lid van De Rechtstelefoon heeft meerdere keren geprobeerd contact op te nemen via het speciale nummer voor leden, maar heeft telkens lange wachttijden ervaren zonder iemand te spreken. Bij de derde poging sprak de klager met een medewerker die niet als jurist werd ervaren en de verbinding werd abrupt verbroken. De klager voelt zich bedrogen en pleit voor sluiting van het adviesbureau.

Mijn Klacht:

Ben betalend lid. Toen ik ze eens nodig had, 2 x het speciale nummer voor betalende leden gebeld, beide keren 15 min. gewacht, niemand aan de lijn. 3e poging, wel iemand gesproken, was duidelijk geen jurist en ook nog niet al te snugger. Dit persoon ging iets uitzoeken, terwijl ik wachtte werd de hoorn erop geknald. Betalend lid zijn heeft hier geen zin. Dit is oplichting. Dit ´´advies buro´´ moet gesloten worden door de overheid.

Gewenste Oplossing:

Geef juridisch advies en neem de telefoon eens op !!!!!!!!!!!!!!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Rechtstelefoon‎

Reactie van de melder van de klacht micha1

1 jaar geleden - Verbaast me niet dat ze ´de klacht niet in behandeling nemen´. Het heeft er de schijn van dat dit oplichting is.

Reactie van de melder van de klacht micha1

1 jaar geleden - Verbaast me geenszins dat ze ´de klacht niet in behandeling nemen´. Het heeft er de schijn van dat dit oplichting is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Rechtstelefoon‎ nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door micha1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM