Klacht: Studio tab 7″ besteld via marktplaats op 14 januari 2013

Ljarga op 22 februari 2013 over 12 deliver.nl in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
12 deliver.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

De klantenservice heeft op 25-02-2013 contact met de klant gehad. En hij heeft de tablets kunnen annuleren. Zonder ze eerst te moeten afwachtten. En zijn geld word zo spoedig mogelijk terug gecrediteerd door marktplaats.

Status Opgelost
Datum 22 februari 2013

Een klant heeft op 14 januari 2013 een Studio Tab 7" besteld via Marktplaats, maar ontving meerdere keren een bericht van 12Deliver dat de levering vertraging opliep. Uiteindelijk kreeg de klant een bericht van Marktplaats dat er een andere tablet zou worden opgestuurd, wat leidde tot frustratie over de kwaliteit en het terugstuurproces, waardoor de klant besloot nooit meer via Marktplaats te bestellen.

Mijn Klacht:

Twee keer een mail ontvangen van 12Deliver, dat het 14 dagen langer ging duren. Nu voor de derde keer,een mail en nu van marktplaats zelf, dat als “dank voor mijn geduld” ik nu een andere tablet opgestuurd ga krijgen!!!! Na gegoogeld te hebben vraag ik mij af of deze tablet van dezelfde kwaliteit is. Ik wil deze dan ook helemaal niet!
Ik moet deze dan nu eerst ontvangen, dan terug sturen en dan pas kan ik ‘hopelijk’mijn geld terug ontvangen!!! Dit was de eerste en de laatste keer dat ik wat op Marktplaatst heb besteld en betaald!

Gewenste Oplossing:

Ik wil wat ik besteld heb de Studio tab of mijn geld direct retour. Vooral omdat ik voor 2 Studio tabs heb betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar 12 deliver.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb 12 deliver.nl een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door 12 deliver.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat 12 deliver.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van 12 deliver.nl

13 jaren geleden - Geahte klant, U kunt u bestelling nu al annuleren. Dus u hoeft niet te wachtten, tot u ze thuis ontvangen heeft. In ons systeem kunnen we nu al namelijk zien dat u het al reeds heeft geannuleerd. Naar onze mening is het op deze manier goed afgesloten.

12 deliver.nl

Heeft op 26 februari 2013 om 14:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klantenservice heeft op 25-02-2013 contact met de klant gehad. En hij heeft de tablets kunnen annuleren. Zonder ze eerst te moeten afwachtten. En zijn geld word zo spoedig mogelijk terug gecrediteerd door marktplaats.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van 12 deliver.nl beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM