Klacht: 1 Euro compensatie voor uren werkverlies? Schandalig!

Cembe op 28 januari 2026 over Budget Internet in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Budget Internet heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 2 februari 2026
Reactie van het bedrijf:

Beste heer Bedir, We bedanken u voor het melden van uw klacht. Wij kunnen ons goed voorstellen dat het belangrijk is dat uw internet goed werkt, zeker als u thuis werkt. U heeft de storing bij ons gemeld, en wij...

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 28 januari 2026

Een klant van Budget Internet ervaart ernstige problemen door een langdurige internetstoring, waardoor hij een volledige werkdag heeft verloren. Hij is teleurgesteld over de geboden compensatie van €1,15, die hij als beledigend beschouwt, en vraagt om een eerlijke behandeling in vergelijking met andere klanten die wel compensatie hebben ontvangen voor extra kosten.

Mijn Klacht:

UPDATE 16:00 Uur: Het is inmiddels 16:00 uur en ik zit al sinds 10:00 uur (6 uur lang!) zonder internet. Geen mail, geen sms, helemaal niets. De klantenservice toont totaal geen urgentie en de houding is onverschillig.

Ik werk vanuit huis en heb hierdoor een volledige werkdag verloren. Omdat ik online móést zijn, ben ik nu al uren gedwongen om mijn mobiele hotspot te gebruiken, waardoor mijn kosten de pan uit rijzen.

De medewerker aan de telefoon bood mij eerder een dagvergoeding van €1,15. Dit is een belediging. Ik zie in andere klachten (bijv. op Klacht.nl) dat u andere klanten in dezelfde situatie wél compenseert voor extra gemaakte mobiele kosten. Ik verwacht een gelijke behandeling. Het kan niet zo zijn dat u de ene klant wel vergoedt en de andere afscheept met een fooi terwijl ik nog steeds offline ben.

Ik stap over naar Ziggo (maart), maar ik wil dat dit netjes wordt afgehandeld. Ik verwacht compensatie voor mijn abonnementsgeld én mijn gemaakte mobiele kosten.

Klantnummer: 70000233644

Gewenste Oplossing:

Ik wil een creditering van de volledige maandfactuur (€ 34,50) als coulance voor het ongemak en de slechte service.

DAARNAAST verwacht ik een vergoeding voor de extra kosten die ik heb moeten maken voor mijn mobiele internet (hotspot), precies zoals u dit ook bij andere klanten doet (gelijke behandeling).

Alleen met deze totale vergoeding zal ik de klacht sluiten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar Budget Internet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Deze klacht is zojuist door Budget Internet in behandeling genomen

Budget Internet

Heeft op 02 februari 2026 om 09:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer Bedir,

We bedanken u voor het melden van uw klacht.

Wij kunnen ons goed voorstellen dat het belangrijk is dat uw internet goed werkt, zeker als u thuis werkt. U heeft de storing bij ons gemeld, en wij hebben meteen actie ondernomen. Het bleek te gaan om een algemene storing. Deze worden in de meeste gevallen binnen 48 uur opgelost. Toen de storing de volgende dag nog niet was verholpen, hebben wij een monteur aangestuurd. Daarnaast hebben wij u een noodpakket aangeboden, zodat u toch gebruik kunt maken van het internet.

Wij zien dat de storing inmiddels is verholpen, en dat u naar behoren gebruik kunt maken van de diensten. Om deze reden hebben wij de monteursafspraak geannuleerd, zodat er geen onnodige kosten worden gemaakt.

Met bovengenoemde stappen lijkt het ons niet terecht een volledige maandfactuur te compenseren. Wij willen u wel tegemoetkomen met betrekking tot de gemaakte mobiele kosten, daarom hebben wij de helft van de maandfactuur uit coulance vergoed. Dit bedrag wordt verrekend op de eerstvolgende factuur.

Wij vertrouwen erop u voldoende geïnformeerde te hebben, en zien hiermee uw klacht als afgehandeld.

Wij wensen u een fijne dag!

Met vriendelijke groet,
Het Klachtenteam van Budget Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - We hebben bericht ontvangen dat Budget Internet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door Cembe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie