Mijn Klacht:
Hallo,
Zwitsal is hét product waar ik blij van wordt en gebruik ik het meest voor de verzorging van mij kinderen (2 dochters)
Omdat de geur zó lekker is heb ik zelfs de parfum, de geurzakjes voor in de kledingkasten en de wasverzachter van zwitsal, heerlijk!
Natuurlijk is ieder mens wel gek op een aanbieding en maak ik daar zelf ook zeker gebruik van.
Echter heb ik spijt van de laatste keer (als jullie precies willen weten wanneer kan ik het opzoeken) dat ik zoveel luierdoekjes heb ingeslagen want de doekjes zijn niet meer vochtig en na 2 maanden voor ik ze ben gaan gebruiken hoort dit nog niet het geval te zijn.
Ik vind het zo jammer en zo slecht voor het merk want je hebt direct een negatieve gedachten bij het feit dat er een aanbieding is, omdat de doekjes uitdrogen?
Dus met andere woorden word je voor de gek gehouden een soort van want je wordt geroepen door middel van de aanbieding en achteraf ben je gefopt want de doekjes zijn een stuk minder vochtig, ja dan snap ik waarom er is een zoveel korting gegeven wordt.
Mijn vraag is waar de korting vandaan komt, is dat vanuit Zwitsal zelf of vanuit Kruidvat (waar ik de luierdoekjes heb gekocht) ik heb nu dus nog een aantal (zeker 4) dozen staan waarin dus 12 pakjes doekjes zitten die de helft minder vochtig zijn en sommige zelfs droog.
Gewenste Oplossing:
Wanneer er goede kwaliteit luierdoekjes geleverd worden bij een korting want dit kan echt niet!

