Mijn Klacht:
Dit jaar een offerte opgevraagd voor een nieuwe schutting, na het insturen van een plattegrond en daarbij aangegeven waar de schutting geplaatst moest worden kwam er een offerte vanuit Zuidema.
Je zou ervanuit mogen gaan dat zij de kennis en expertise hebben om te berekenen wat nodig is aan materialen.
Na het plaatsten bleef er een betonpaal, beslag en zak beton mortel over. na mail contact gevraagd of ik een nieuwe nota zou ontvangen. daarop werd gereageerd dat ik eerst de nota, van offerte moest overmaken waarna ik een credit nota zou ontvangen.
bij de credit nota viel het op dat er met andere prijzen berekend werd als op de offerte. daarop gemaild en aangegeven dat dit niet klopte. hierop kreeg ik als reactie dat dit gedaan werd op terug genomen materialen. dit is gek aangezien dit niet speciaal besteld is en zo bij een volgende klant ingezet kan worden. Aangegeven dat dit niet in hun voorwaarden staat, waarop ik als reactie kreeg dat dit er wel in zou staan. Zuidema gaat uit dat terug gekomen goederen, worden gezien als annuleren en ze daarvoor in hun voorwaarden 25% mogen berekenen.
Echter is terug gekomen goederen die ze zelf berekend hebben wel iets anders dan annuleren ervan.
Heb Zuidema hierover gemaild, krijg geen enkele reactie meer terug.
het voelt als bestolen worden. Zuidema houd geld van ons in, terwijl ze voor de leverprijs de artikelen zo weer in zetten bij een volgende klant.
Na zoeken op internet bij indienen van een klant ben ik geschrokken van alle klachten die er al op staan en niet opgelost worden. Kan een firma dit dus zo maar maken.
Als ik een review kon schrijven op hun site zou ik dit zeker vermelden, maar daar staan alleen maar positieve reacties. het is maar de vraag wie dit er op gezet heeft aangezien ze niet aan je vragen als klant een review te plaatsen.
Gewenste Oplossing:
Dat ik de kosten van de ingehouden 25 % terug krijg, daarnaast de Firma zich niet kan beroepen op een annulering maar dat het gaat om terug nemen van goederen die ze zelf teveel berekend hebben.


