Mijn Klacht:
Als betalend lid van Zoosk heb ik volgens het product- artikel- omschrijving waarvoor ik duur moet betalen een chat berichten service gekocht.
Het is al vaker voorgekomen dat berichten niet onder de verzonden berichten verschenen.
– Ten eerste is dit niet acceptabel te noemen.
– Hierin ben ik erg verlegen en kost het me veel moeite om een berichtje op te stellen.
– Ik ben al zeer voorzichtig vanwege een eerder gepleegde karaktermoord op me waardoor ik al onzeker ben.
– Ik betaal ook voor een pakket dat mensen mij altijd een berichtje terug kunnen sturen wat dus niet gaat als mijn berichten niet verstuurd worden.
– Ik voel me niet alleen belazerd en opgelicht, ik ben door een criminele organisatie als Zoosk bestolen van geld.
– Het gaat om een bedrag van ongeveer 35 euro per maand.
– Overal waar ik zoek op internet lees je dat contact zoeken met Zoosk.com een onbegonnen zaak is. Er zou niet gereageerd worden op vragen en omdat ik niet ook nog eens wens van het kastje naar de muur gestuurd te worden, doe ik een beroep direct via deze weg.
Gewenste Oplossing:
Ik eis een oplossing voor dit probleem inclusief en minimaal de producten te kunnen gebruiken zoals het door Zoosk zelf werd aangeboden.
In ieder ander geval eis ik mijn geld terug en voel ik me genoodzaakt de ervaringen en onvrede die ik heb met Zoosk te publiceren om mogelijk meerdere onschuldige hardwerkende mensen te behoeden om slachtoffer te worden van Zoosk.com en haar geldklopperij praktijken.


