Mijn Klacht:
Afgelopen week een verzoek gedaan via Centraal Beheer om een loodgieter mijn verstopte leiding te laten ontstoppen in de keuken. Per mail een bevestiging met een prijsafspraak voor 65 euro plus 14,95 servicekosten.
Loodgieter komt op het afgesproken tijdstip, is 10 minuten bezig, lost mijn probleem met de leiding op en vertrekt. Tot zover gaat alles goed.
Vervolgens word ik gebeld en krijg ik een factuur waarbij gezegd wordt dat de oorspronkelijke prijsafspraak niet klopt en er nu 99 euro plus 14,95 euro servicekosten moeten worden betaald.
Er is geen uitzonderlijk werk verricht. Zowel in de oorspronkelijke afspraakbevestiging als in de uiteindelijke factuur wordt gesproken over dezelfde klus Gootsteenafvoer verstopping.
Ik heb hier Centraal Beheer telefonisch over geprobeerd te bereiken, maar dat lukt niet.
Gewenste Oplossing:
Ik heb het oorspronkelijk afgesproken bedrag 79,95 euro overgemaakt, en wil het daarbij laten. Ik zal in de toekomst geen gebruik meer maken van Zoofy enof Centraal Beheer Klushulp.

