Mijn Klacht:
Na een dagje winkelen bij Zitmax wonen in ter Aar.
Tevreden naar huis gegaan met een bestelde droom bank.
Anderhalve maand later zoals afgesproken werd de bank bezorgd. helaas zat er schade op de bank ( en niet zon een klein beetje ook )
Dus die bank willen we natuurlijk niet.
Die ging weer mee terug.. nadat we een naar zitmax hun zeggen een AANBIEDING van 90% betalen en de andere 10% als de bank op locatie bij ons thuis gerepareerd was afwezen.
Wat alsnog 2000 euro is.. ( dat betalen we natuurlijk niet voor een kapotte bank )
Nu weer een maand later, denk je eindelijk dat je een nieuw bankstel krijgt.. deze keer toch maar even kijken in de bus van de bezorgers voordat die er uitgehaald is.
En wat zien we.. weer schade.. en geen nieuwe hoes maar gewoon de oude kapotte hoes, gerepareerd met een andere stof..
En in ander deel van de bank zat gewoon een gat aan de achterkant alsof der een spanband of iets ingeprikt was..
Dus ook deze keer kwamen ze weer met een aanbieding om alsnog deze kapotte bank aan te nemen..
Natuurlijk hebben we daar weer nee tegen gezegd want we betalen niet voor iets dat kapot is..
Nu is het weer een maand wachten tot de bank hopelijk wel in correcte staat bij ons afgeleverd word.. zo niet kunnen ze hem weer meenemen..
Ze hebben mooie meubels maar als het op dingen als repareren en sevice zijn ze onproffecioneel.
Gewenste Oplossing:
- Als de bank als nieuw aankomt en niet als kapot.
- Als de bank goed gerepareerd is zonder dat je kleur verschillen ziet zoals bij een nieuwe bank ook het geval is.
- De inmiddels 3 maanden wachttijd voor een bank compenseren met een evt korting.
( housewarming en andere dingen allemaal moet cancelen ) door deze ellende.

