Mijn Klacht:
Op 24 mei jl. de bankstel geleverd gekregen. Deze was helaas niet compleet namelijk: meerdere poten die misten en als gevolg kon de bankstel niet opgesteld worden. Mocht wel direct 90% van het aankoopbedrag betalen. De toezegging van de bezorger dat ik over dit probleem teruggebeld zou worden is ook niet nagekomen.
Op 30 mei ontvang ik via GLS de bankstelpoten die ik zelf mag koppelen en waarvan blijkt dat deze niet passend zijn! Op 31 mei wederom poten ontvangen die niet passend zijn. Gang van zaken zeer teleurstellend en ontzettend spijt van mijn aankoop.
Gewenste Oplossing:
De juiste poten die toegestuurd worden en een flinke excuus voor de amateuristische gang van zaken. Daarnaast tot drie keer toe thuis moeten blijven om een niet complete bankstel en twee keer verkeerde poten in ontvangst te nemen. Gelet op het aantal uren komt dit overeen met 10% van het aankoopbedrag die nog steeds openstaat. Dit hiermee compenseren lijkt me niet meer dan redelijk.

