Klacht: Schandalig zilverenkruis hoe jullie met mensen omgaan

patrick19911 op 16 november 2018 over Zilveren Kruis Achmea in de categorie Zorgverzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Zorgverzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 16 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De klacht
Ik zou graag willen overstappen naar andere zorgverzekering (menzis) maar nu heb ik een betalingsregeling lopen bij jullie. en werd mij vandaag even vertelt dat ik alles moet betalen 670 euro omdat ik tijdelijk ben afgemeld bij het cak. maar nu zit er een nieuwe zorgkostennota bij deze bedrag in en die willen ze dan ook in 1 keer en daar ben ik er niet mee eens ik wil best 252 euro overmaken halverwege december en 55 euro zorgkosten en dan is die oude vordering voldaan via zilverenkruis en dan zou ik graag willen overstappen en die nieuwe in maandelijkse termijnen. aangezien het cak ook geen eindafrekeningen meer verstuurd dan kunnen jullie mij makkelijk afmelden omdat ik iedere maand netjes afbetaald en jullie collega heeft mij nooit verteld dat een nieuwe zorgkostennnota ook meeteld echt schandalig voor woorden en zilveren kruis wordt veel te duur voor mij welkom bij het zilverenkruis! ben echt boos hierover

zie dit ook
idien de wanbetaler de schulden (premie, eigen risico en kosten) aan de zorgverzekeraar voldaan heeft meldt de zorgverzekeraar dit bij het CAK. Vanaf dat moment is de verzekeringnemer geen bestuursrechtelijke premie meer verschuldigd en dient hij de nominale premie in het vervolg weer aan de verzekeraar te betalen. Hetzelfde geldt indien er sprake is van:
treffen van een betalingsregeling met de zorgverzekeraar;
sluiten van een stabilisatieovereenkomst;
totstandkoming van een minnelijke schuldregeling;
toelating tot de wsnp.

Bij het treffen van een betalingsregeling vindt in de praktijk niet altijd een afmelding bij het CAK plaats. Art. 18d Zorgverzekeringswet bepaalt echter dat met ingang van de eerste dag van de maand volgend op de maand waarin de betalingsregeling is getroffen er geen bestuursrechtelijke premie meer verschuldigd is. Heeft de zorgverzekeraar betrokkene niet afgemeld dan dient dit alsnog met terugwerkende kracht plaats te vinden

Gewenste Oplossing:

De oplossing
Dat zilverenkruis mij helemaal afmeld bij het cak
ik wil de oude premies betalen 55 euro zorgkosten nog en die nieuwe wil ik dan in maandelijkse termijnen betalen. die van dit jaar is

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zilveren Kruis Achmea

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zilveren Kruis Achmea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM