Klacht: Schoenen niet willen ruilen dag na aankoop

Lindamahabali op 15 juni 2013 over Ziengs in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziengs
Categorie Schoenenwinkels
Status Nieuwe klacht
Datum 15 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gisteren (14-6) schoenen gekocht voor mijn dochter in Apeldoorn. Ze zaten in de winkel goed, maar thuis deden ze toch pijn. Ik had de doos in de winkel achter gelaten, want daar heb ik thuis niks aan. Ik ging vandaag terug en ik kon de schoenen niet ruilen, want ik had geen doos.
In de winkel had de verkoopster niks gezegd over dat ik zonder doos niet mocht ruilen. Het stond wel op de bon die ze in de tas deed.
De verkoper die me vandaag hielp was verre van flexibel en begon vervolgens ook over stickers die niet meer in de schoen zaten.
Ik ga nooit meer naar ziengs!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld terugkrijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziengs

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziengs nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM