Klacht: Veel roddelen en privé gesprekken

C K op 06 september 2017 over Zeeman in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Zeeman has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Zeeman
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 6 september 2017

Een klant heeft herhaaldelijk negatieve ervaringen gehad bij de Zeeman in Enschede, waar het personeel zich volgens hem niet professioneel gedroeg. Tijdens zijn bezoeken hoorde hij medewerkers luid privégesprekken voeren en negatief praten over anderen, waardoor hij zich genegeerd voelde en niet goed geholpen werd.

Mijn Klacht:

Een tijdje terug ben ik een aantal keren achter elkaar bij de Zeeman geweest (verstiging Enschede bij de Miro). Normaal ben ik totaal niet van klachten indienen maar heb er over ma gedacht en het gedrag van het personeel stoort mij toch wel heel erg.
De eerste keer was één van de medewerkers, in de winkel, een privé gesprek aan het voeren over de telefoon met de telefoon van de winkel. Vrij luid werd er over van alles en iedereen gesproken. Ik, zoekende naar een bepaald product, werd amper gezien of geholpen.
De tweede keer hoorde ik heel duidelijk (luid) het personeel achter in het magazijn negatief praten.
De derde en de laatste keer dat ik er ben geweest waren er 2 personeelsleden, die een paar meter uit elkaar stonden en ik er tussenin (dus best wel luid), aan het kletsen over alles wat ze deze week gingen doen en wanneer ze bij haar “vriendje” mocht slapen.

Ik vind het niet meer erg prettig om daar te winkelen zoals u misschien kunt begrijpen.

Met vriendelijke groet,

CK

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn wanneer het personeel iets meer bezig zou zijn met de klanten en de overige gesprekken voeren wanneer de klanten het niet kunnen horen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zeeman

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zeeman nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM