Klacht: Yoghurt niet goed

vera1234 op 25 september 2018 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 25 september 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had 3 bakjes aardbeien yoghurt gehaald en daarvan waren er 2 niet goed. Ze waren nog 2 weken houdbaar maar ze gingen helemaal bol staan en toen ik het wilde opeten smaakte het chemisch en het brandde in mijn mond. Een week later had ik er weer 2 gekocht en daarvan was het bij 1 precies hetzelfde. Ook had ik van de week kaas plakken 400 gram. Deze plakken kreeg je niet uit elkaar en ruikte erg vreemd. De smaak was ook erg vreemd. Zo had ik het nog nooit eerder geproefd. Hoe kan dit?

Gewenste Oplossing:

Een oplossing voor beide producten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zaanse Hoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door vera1234
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM