Klacht: Waterige halfvolle vanille yoghurt

netcat op 15 april 2019 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 april 2019

Een klant van Zaanse Hoeve merkt op dat de halfvolle vanille yoghurt recentelijk veel dunner is geworden, waardoor het meer op melk lijkt. Voorheen was de yoghurt dik en smaakvol, en de klant hoopt op een oplossing voor deze verandering.

Mijn Klacht:

Sinds een paar weken is uw halfvolle vanille yoghurt ineens heel dun, het lijkt wel melk. Hoop dat dit een vergissing was, want het was altijd lekker dik en goed van smaak. Gaarne uw actie.

Gewenste Oplossing:

Als de yoghurt als vanouds weer lekker dik is..

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zaanse Hoeve

Reactie van de melder van de klacht netcat

6 jaren geleden - Zaanse Hoeve is dus het huismerk van AH, ik heb ze vandaag een klacht mail gestuurd, dus even afwachten op reactie..

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door netcat
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM