Klacht: Te dunne yoghurt griekse stijl

patknijn op 25 augustus 2014 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 augustus 2014

Een consument heeft klachten over de Griekse stijl yoghurt van Zaanse Hoeve, die te dun is en anders smaakt dan voorheen. Volgens de klager is dit probleem consistent, aangezien drie andere potten hetzelfde vertonen, waardoor de yoghurt nu gemakkelijk uit de pot kan worden geschonken.

Mijn Klacht:

De Zaanse Hoeve yoghurt Griekse stijl is erg dun en smaakt anders, het lijkt wel magere yoghurt.
Dit is geen incident want 3 andere potten hebben hetzelfde.

Je kunt de yoghurt nu gewoon uit de pot schenken, zo dun, terwijl je eerst de pot met gemak op zijn kop kon houden.

Gewenste Oplossing:

Terug naar oude samenstelling en 3 potten retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zaanse Hoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM