Klacht: schimmel

sternouna op 05 december 2022 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 5 december 2022

Een consument heeft herhaaldelijk schimmel aangetroffen in verschillende producten van Zaanse Hoeve, waaronder Griekse yoghurt en vanillevla. Daarnaast meldt de consument dat kaas vaak snel schimmelvorming vertoont, maar dat het bewaren van de kaas open in de koelkast beter lijkt te werken.

Mijn Klacht:

griekse yoghurt: nu al 7x schimmel in nieuwe potten aangetroffen
vla met vanille smaak: schimmel in nieuw pak
kaas: vaak snel al schimmelvorming. Deze laat ik nu open en bloot in de koelkast liggen, dat gaat een stuk beter

Gewenste Oplossing:

zorg ervoor dat de machines schoon zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zaanse Hoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sternouna
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM