Klacht: Jong belegen kaas

Elly Borremans op 27 mei 2022 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 27 mei 2022

Een consument uitte zijn onvrede over de jong belegen kaas van Zaanse Hoeve, omdat hij de smaak niet meer lekker vindt en de plakken te dik zijn geworden. Hij vraagt zich af of er iets is veranderd aan het product en heeft besloten over te stappen naar een ander merk.

Mijn Klacht:

Goedemorgen ik vind het heel vervelend maar ik vind deze kaas niet meer lekker .Is er iets veranderd.en ook vind ik de plakken te dik geworden er zit totaal geen smaak aan.dus ga ik nu een ander merk proberen.wel heel jammer.

Gewenste Oplossing:

Nou heel simpel gewoon de oude smaak terug,want die was prima

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zaanse Hoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Elly Borremans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM