Klacht: Allergische reactie van Tiramisu

watenengedoezeg op 06 oktober 2023 over Zaanse Hoeve in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 oktober 2023

Een consument heeft een allergische reactie ervaren na het eten van een Tiramisu van Zaanse Hoeve, die nog drie weken houdbaar was. Binnen tien minuten na consumptie zwollen zijn oogleden en gezicht op, wat leidde tot een bezoek aan de huisartsenpost. De consument, die al vaak Tiramisu heeft gegeten zonder problemen, meldt dat dit de eerste keer is dat hij een dergelijke reactie heeft gehad.

Mijn Klacht:

Gelukkig die dag na 13:30 niets gegeven of gedronken en pas om 18:30uur Eeen Zaanse Hoeve Tiramisu uit de koelkast gepakt, die nog met datum 3 weken houdbaar was en binnen tien minuten zwelde mijn oogleden op en gezicht op tot ongekende vormen, tot in de keel toe. 2 uur later was ik bij den huisartsen post en bleek een allergische reactie te zijn van de Tiramisu. Ben 65,5 jaar en al heel vaak Tiramisu gegeten in mijn leven en nooiit ene klacht van Tiramisu gehad.

Gewenste Oplossing:

Datdit uitgezocht word !

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zaanse Hoeve

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zaanse Hoeve nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door watenengedoezeg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM