Klacht: Opzeggen Account moeizaam

Erik en Mariska op 23 juni 2017 over Yourhosting in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Yourhosting has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 juni 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Erik en Mariska, Bedankt voor jullie klacht en vervelend dat jullie blijven hangen in de opzegging. Het klopt dat wij niet zomaar opzeggingen per e-mail of telefoon aannemen. Onze producten zijn fysieke producten en inschrijvingen waarvan jullie eigenaar zijn....

Status Opgelost
Datum 23 juni 2017

Een klant van Yourhosting ervaart problemen bij het opzeggen van zijn account en meldt een onvriendelijke behandeling tijdens het telefonisch contact. Ondanks dat het bedrijf al is uitgeschreven bij de KVK, worden er herinneringskosten in rekening gebracht zonder overleg, en de klant moet de opzegging via een niet-beschikbare e-mailaccount regelen, wat veel tijd kost.

Mijn Klacht:

Wij hebben vanochtend gebeld met yourhosting, worden dan niet erg vriendelijk behandeld. Geen nette klachtenafhandeling zoals je bij een normaal bedrijf mag verwachten. Wij hebben ons bedrijf al enige tijd geleden uitgeschreven uit KVK. Deze rekening werd voor jaar vooruit afgeschreven, omdat deze nu van onze priverekening afging en wij geen contact konden leggen, hebben we deze terug laten boeken. Zij namen contact op maar berekenen direct zonder overleg 15 euro herinneringskosten, en dreigen ook met aanmaningskosten als er niet binnen termijn betaald wordt. Wij bellen om op te zeggen, maar dat moet perse via de mailaccount(die niet meer tot onze beschikking is) . Dan moeten we mailen, er wordt wel snel een nette mail gestuurd, maar het kost heel veel tijd om alles op de door hun gevraagde wijze af te handelen, zodat hun dan het account om kunnen zetten en wij alsnog per mail kunnen opzeggen. waarom kan dat niet via een gewone mail? Wat ik overigens wel vandaag heb gedaan, ik heb duidelijk aangeven dat wij nu per direct opzeggen per mail.

Gewenste Oplossing:

Als er snel miv heden account beindigd wordt en erg géén extra aanmanings en herinneringskosten in rekening worden gebracht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Yourhosting over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Yourhosting in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Yourhosting een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Yourhosting

Heeft op 23 juni 2017 om 12:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Erik en Mariska,

Bedankt voor jullie klacht en vervelend dat jullie blijven hangen in de opzegging.

Het klopt dat wij niet zomaar opzeggingen per e-mail of telefoon aannemen. Onze producten zijn fysieke producten en inschrijvingen waarvan jullie eigenaar zijn. Zeggen wij zonder verificatie producten op, dan kan een belangrijke domeinnaam zomaar in handen van concurrenten of kwaadwillenden vallen. Ik hoop daarom dat jullie begrip hebben voor onze opzegmethodes.

Wel jammer om te horen dat je telefonisch niet tot een oplossing kon komen. We kunnen niet altijd tegemoet komen in facturen aangezien wij ook kosten maken, maar een oplossing in de vorm van herinneringskosten kwijtschelden kan situaties al passend oplossen.

Ik stel dan ook voor om jullie producten op te zeggen en de extra kosten kwijt te schelden. Wel vraag ik jullie om een e-mail te sturen naar [email protected] met daarin het kopie ID-bewijs van één van jullie (de bij ons bekende contactpersoon) zodat ik een verificatie heb.

Alvast bedankt en hopende de klacht zo positief op te lossen!

Groetjes, Thommas

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM